11 marca, 2026
Liderzy cyfrowej transformacji nagrodzeni podczas Gali Liderów Cyfrowej Transformacji na 18. Forum Gospodarczym TIME
Redakcja
Wydarzenia
KIGEiT
Przedstawiciele świata technologii, administracji publicznej i nauki spotkali się podczas uroczystej Gali Liderów Cyfrowej Transformacji, będącej częścią 18. edycji Forum Gospodarczego TIME. Wydarzenie było okazją do podsumowania najważniejszych osiągnięć w rozwoju gospodarki cyfrowej w Polsce oraz do uhonorowania instytucji i osób, które w szczególny sposób przyczyniają się do jej rozwoju.
Fot. Piętka Mieszko/AKPA
Pod hasłem „Suwerenność technologiczna Polski i Europy 2030”, w dniach 9-10 marca 2026 roku w Warszawie odbędzie się 18 edycja Forum Gospodarczego TIME, organizowanego przez Krajową Izbę Gospodarczą Elektroniki i Telekomunikacji (KIGEiT) przy współpracy z izbami i organizacjami sektora ICT. Podobnie jak w latach poprzednich Forum zgromadzi liderów, administracji publicznej, przemysłu, nauki i mediów.
...[...]
Celem tegorocznego Forum Gospodarczego TIME (fgtime.pl), organizowanego po raz 17 przez Krajową Izbę Gospodarczą Elektroniki i Telekomunikacji (KIGEiT), przy współpracy z Polską Izbą Informatyki i Telekomunikacji (PIIT), Polską Izbą Komunikacji Elektronicznej (PIKE) oraz Fundacją Digital Poland, było przedstawienie wniosków i rekomendacji sektora przedsiębiorstw biorących od lat czynny udział w cyfryzacji Polski.
...[...]
10 marca 2025 r.
Hilton Hotel Warsaw City ****, Warszawa
https://fgtime.pl/
17 edycja Forum Gospodarczego TIME w Warszawie w marcu 2025 r. przypada na czas szczególny – polską Prezydencję w Radzie Unii Europejskiej. Jako organizatorzy Forum, czyli krajowe izby gospodarcze ukierunkowane na rozwój technologii i narzędzi ICT w gospodarczych sektorach
...[...]KIGEiT
KIGEiT
Najnowsze wpisy
W tym dziale
Zarejestruj się na 4 Piknik Operatorski!
Redakcja Nasza Wizja