24 czerwca, 2026
Plus wyłącza 3G od grudnia 2026 roku. Koniec ery trzeciej generacji w Polsce
Redakcja
Operatorzy
Plus
Polska telekomunikacja zamknęła kolejny rozdział. Po T-Mobile, Orange i Play przyszła kolej na ostatniego z czołowej czwórki – Plus ogłosił, że wygaszanie sieci 3G rozpocznie w grudniu 2026 roku. To symboliczne domknięcie procesu, który de facto już się dokonał: era mobilnej trzeciej generacji w Polsce dobiega końca.
Decyzja Plusa nie jest zaskoczeniem –
...[...]