2 czerwca, 2026
T-Mobile Polska przyspiesza: 5000 stacji bazowych w paśmie C już działa
Redakcja
Operatorzy
T-Mobile
T-Mobile Polska osiągnął ważny kamień milowy w rozwoju swojej infrastruktury telekomunikacyjnej. Operator poinformował o uruchomieniu pięciotysięcznej stacji bazowej 5G, wykorzystującej pasmo C. Nowy nadajnik został zainstalowany w Tymienicach, niewielkiej miejscowości w województwie łódzkim.
Imponujące tempo rozwojuDla operatora to kolejny krok w procesie cyfryzacji kraju. Choć T-Mobile aktywnie inwestuje w rozwój technologii 5G
...[...]